Privātuma politika — Mājas lapu izstrāde. Grafiskā identitāte.

Privātuma politika

Informācija par sīkfailiem.


IDGRAPHICS mērķis ir padarīt jūsu tiešsaistes pieredzi un mijiedarbību ar mūsu tīmekļa vietnēm iespējami informatīvu, atbilstošu un atbalstošu. Lai to nodrošinātu, tiek izmantoti sīkfaili vai līdzīgas tehnoloģijas. Mēs uzskatām, ka ir svarīgi, lai jūs zinātu, kādus sīkfailus un kādam nolūkam izmanto mūsu tīmekļa vietne. Tas palīdzēs aizsargāt jūsu konfidencialitāti, vienlaikus padarot mūsu tīmekļa vietni iespējami draudzīgāku lietotājam.



Kas ir sīkfaili?


Sīkfaili ir nelieli teksta faili, kas tiek saglabāti jūsu ierīcē (datorā vai mobilajā ierīcē), kad apmeklējat noteiktas tīmekļa vietnes. Mēs izmantojam līdzīgas tehnoloģijas, piemēram, pikseļus, tīmekļbākas, ciparvirkņu identifikatorus u.c. Konsekvences nolūkos visas šīs tehnoloģijas kopā tiek dēvētas par “sīkfailiem”.



Kāpēc tiek izmantoti sīkfaili?


Sīkfailus var izmantot dažādos nolūkos. Pirmkārt, sīkfaili var būt nepieciešami, lai tīmekļa vietne darbotos pareizi. Piemēram, bez sīkfailiem būtu grūti nodrošināt, lai tīmekļa vietne “atcerētos”, ka esat pieteicies vai kurus produktus esat ievietojis iepirkumu grozā. Tie sauc par nepieciešamiem sīkfailiem.
Sīkfailus var izmantot arī, lai analizētu, kā tiek izmantota tīmekļa vietne, lai saskaitītu apmeklētājus vai atrastu veidus, kā uzlabot tīmekļa vietni. Mēs nesasaistām tīmekļa vietnes izmantošanas statistikas datus ar konkrētiem cilvēkiem. Šos sīkfailus sauc par analīzes sīkfailiem.
Treškārt, sociālo tīklu sīkfaili tiek izmantoti, lai iespējotu sociālo tīklu integrēšanu tīmekļa vietnē, lai jūs uzreiz varētu noklikšķināt uz “patīk” vai “kopīgot”, un lapa vai produkts būtu redzams jūsu iecienītajā sociālā tīkla pakalpojumā.
Ceturtais nozīmīgais sīkfailu izmantošanas veids ir tiešsaistes reklāmu iespējošana, tās personalizējot, lai parādītu reklāmas, kas ir atbilstošākas un interesantākas konkrētajam lietotājam gan IDGRAPHICS tīmekļa vietnē, gan ārpus tās. To nodrošina (mērķētās) reklamēšanas sīkfaili