Darbi — Mājas lapu izstrāde. Grafiskā identitāte.

VAIRĀK KĀ 20 APMIERINĀTU KLIENTU LATVIJĀ UN PASAULĒ

Paveiktais


VAIRĀK KĀ 20 APMIERINĀTU KLIENTU LATVIJĀ UN PASAULĒ

Paveiktais

XBIG.EU

Xbig.eu ir viens no pirmajiem hobija preču interneta veikaliem Eiropā, piedāvājot specializētas preces geimeriem, influenceriem un brīvā laika pavdīšanai ārpus telpām.
Izstrāde 4 etapos:
Analīze;
Specifikācijas izstrāde;
Internetveikala izstrāde (dizains, programmēšana, apmaksas sistēmu integrēšana, satura ievade, SEO);
Testēšana.

Turpinam sadarbību - plānojam pirmo reklāmas kampaņu, kā arī uzturam internetveikalu tehniski un papildinam tā saturu.
Xbig.eu

World Our Home - European Association

Eiropas Asociācija “Pasaule-mūsu mājas” pievienojas biedru organizācijām no divpadsmit valstīm un vairāk nekā 30 partnerorganizācijām no Eiropas un kaimiņvalstīm.
Laika gaitā esošā mājas lapa bija novecojusi kā funkcionāli, tā arī no dizaina viedokļa. Pēc pilnīgas pārstrādes World Our Home mājas lapa ir ieguvusi jaunu struktūru, funkcionalitāti, kā arī vietne pieejama uz mobilajiem telefoniem, pielāgojot tās saturu priekš ierīces, no kuras tiek pārlūkota mājas lapa.
Turpinam sadarbību - uzturot mājas lapu un papildinot tās saturu.
Worldatourhome.com

BaltiksEast - Linu Rūpnīca

Vadošā linu ražotne Baltijā, kas specializējas auklu, dzijas, virvju, lopbarības un celtniecības materiālu ražošanā no lina.
Uzņēmuma mājas lapa bija novecojusi, bija nepieciešams to atjaunot, lai iekļautos uzņēmuma attīstībā un modernizācijā.
Ļoti būtiski, ka pēc mājas lapas modernizēšanas tā ir pieejama un pielāgojas mobilajām ierīcēm.
Tāpat mājas lapā ir katalogs un pasūtījuma forma.
Baltikseast.lv

KidZone - Bērnu izklaides centrs

Verot vaļā jaunā atrakciju centra durvis, radās nepieciešamība pēc mājas lapas, kurā izvietot informāciju par centra pakalpojumiem:
Centra apmeklējumi, Istabas ballītēm, Noma, Kafejnīca.
Mājas lapas dizains tika pieskaņots izklaides centra identitātei.
Kid-zone.lv

Inspired.lv - Baltijā lielākā mārketinga ekosistēma

Mārketinga aģentūrai līdz šim bija pavisam vienkārša mājas lapa – vizītkarte. Laika gaitā radās nepieciešamība pēc pilnvērtīgas virtuālās telpas, kur parādīt padarīto un paziņot par aktualitātēm. Projekta ietvaros tika izstrādāts mājas lapas dizains, un, balstoties uz tā – izstrādāta mājas lapa.
Inspired.lv

Triplex - Auto stiklu maiņas servisa mājas lapa

Triplex jau ilgu laiku uzturēja savu mājas lapu, bet tās vizuālais tēls bija novecojis, turklāt funkcionalitāte bija jāpaplašina. Tika izstrādāta uzlabojumu stratēģija – dizaina uzlabojumi un papildus mājas lapas funkcijas. Jau šobrīd Triplex klienti veiksmīgi var pieteikt vizīti pie meistara tiešaistē, izvēloties sev vēlamu vietu un laiku.
Jau šobrīd Triplex klienti veiksmīgi var pieteikt vizīti pie meistara tiešaistē, izvēloties sev vēlamu vietu un laiku.
Triplex.lv

Sātys grila sezona

Tuvojoties grila sezonai, uzņēmums SIA Sātys laicīgi parūpējās par grafiskajiem materiāliem. Izstrādātas brošūras “Kā gatavot uz grila”, vobleru un dažādu uzlīmju maketi, kuri bija sagatavoti drukai, kā arī tika veikti uzlabojumi esošajā logotipā.
Satys.lv

Absolut ® Bāra komandu konkursa pieteikuma mājas lapa

Bāra darbiniekiem piemīt komandas gars, ko, komandām piedaloties dažādās spēlēs un stafetēs, piedāvā apliecināt Absolut. Šim nolūkam tika izveidota mājas lapa, kurā var reģistrēt komandu dalībai. Mājas lapa tika izveidota uz Absolut akcijas perioda laiku.

TaxFree nodokļu atgriešanas platforma

Projekta ietvaros tika izstrādāts mājas lapas, klientu apkalpošanas portāla un kredītkaršu dizains.
Taxfree.market

Toyota CH-R reklāmas mājas lapa

2018. gadā tika prezentēts jaunais Toyota CH-R, kas nonāca līdz Latvijai. Projekta ietvaros tika izstrādāts mājas lapas dizains. Mājas lapa tika izveidota uz Toyota akcijas perioda laiku.

Postfolkloras grupas "Rikši" albuma vizuālais dizains

Grupa Rikši, kas nāk no Rēzeknes ir laidusi klajā savu otro albumu. Esam izveidojuši dizainu šim skanīgajam albumam – albuma vākam, diskam, grāmatiņai, kā arī vizītkartēm, kas ir konsekventā stilā ieturētas.

Mācību centrs “AUSTRUMVIDZEME”

Mūsdienīgs un konkurētspējīgs mācību centrs, kurā tiktu atbalstīta katra izglītojamā brīvas, atbildīgas personības veidošanās ar dzīves virzības izjūtu un vērtību izpratni, veicinot izglītojamā gatavību izglītības turpināšanai.
Pienāca laiks, kad mācību centram radās nepieciešamība pēc personīgās telpas tīmeklī. Mācību centra “Austrumvidzeme” administrācija šajā vietnē izvieto informāciju priekš esošajiem, kā arī topošajiem kursantiem – mācību programmas, aktualitātes u.c.
Austrumvidzeme.eu

Online personības testi

Projekta ietvaros tika izveidota mājas lapa ar iespēju izpildīt Eneogrammas un temperementa testus online. Tāpat iespējams izlasīt informāciju par testu un kāda ir tā loma.
“Atrast savu īsto Es, kurš ir noslēpts az daudzajiem aizliegumiem un ierobežojumiem, pastumts malā ar šim brīdim šķietami tik svarīgajām vajadzībām. Nonākt harmonijā ar sevi.”
Testface.net